Menü
Alışveriş Sepeti
%100 ORJİNAL - ÜCRETSİZ KARGO - 12 TAKSİT İMKANI - KOLAY İADE

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek olmayacaktır.

Bütün siparişlerimiz çözüm ortağımız MNG KARGO ile gönderilmektedir. Türkiye'nin her iline kargo hizmeti sağlanmaktadır.

• İade süresi kargonuz elinize ulaştığı andan itibaren 7 gündür.
• Ürünler kullanılmış, yıpranmış ya da yıkanmış bir şekilde distribütör firmaya ulaşır ise size ürün geri gönderilecektir. Bu durumda ücret iadesi yapılamaz.

-Mesafeli Satış Sözleşmesi kurallarına göre internetten satın alınan bir ürünü iade etme süresi 7 gündür. 7 günlük iade süreci ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar. 7 günü geçtiğiniz taktirde iade yapılamaz.

- Evet, kesinlikle güvendesiniz.
• Emin Saat web sitesinde en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması çalışır. 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.
• Emin Saat’te alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri ancak sizin onayınız ile kaydedilir. Aksi taktirde asla kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.
• Banka kartı ya da kredi kartınız ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılmaktadır. 3D Secure, internetten yapılan alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.